Gören korkup polisi arıyor! Sesli Org

Gören korkup polisi arıyor! Sesli Org

Gören korkup polisi arıyor! Sesli Org

Şanlıurfa’da oturan 22 yaşındaki Osman Görgün, yurt dışından getirdiği parçalarla yaptığı ve ‘Sinekkuşu’ adını verdiği multicopter cihazla kenti havadan görüntülüyor.

sesliyegiris.com

Yıllarca hayal ettiği cihaza 15 bin liraya sahip olduğunu belirten Görgün, havadan görüntüleme yaptığı sırada cihazı görenlerin ‘Ufo‘ diye polise ihbar ettiğini söyledi.

Şanlıurfa’da, Karaköprü Belde Belediyesi’nde bilgi işlem sorumlusu Osman Görgün, havadan görüntüleme yapma hayalini yurt dışından getirdiği parçaları birleştirerek, adına ‘Sinekkuşu‘ verdiği cihazla gerçeğe dönüştürdü. Yaklaşık 1500 metreye kadar yükselen multicopter cihazla kentin çeşitli noktalarından görüntüler çeken Görgün, bunu ticari amaca dönüştürerek, gelir de sağladığını anlattı.

Havadan görüntü çekme merakını ‘Sinekkuşu’ ile gerçeğe dönüştürdüğünü anlatan Osman Görgün, cihazla kentin çeşitli noktalarından rahatça görüntü alabildiğini söyledi. Cihazı havada görenlerin 115 Polis İhbar Hattı’nı arayarak ‘ufo’ gördükleri ihbarında bulunduğunu belirten Görgün, şunları söyledi:

“Cihazı yurt dışından getirdiğim parçalarla oluşturdu. Merakımı bu cihazla gerçeğe dönüştürdüm. Cihazı oluşturduktan sonra farklı bir bakış açısı getirmek adına Şanlıurfa’yı havadan görüntüleyerek merakımı ekonomik kazanca dönüştürdüm. Şanlıurfa’da çeşitli etkinliklerde havadan görüntüler çekerek, farklı bir açıdan kayıtlar aldık. Cihazı yaklaşık 15 bin liraya mal ettim. Cihaz 10 dakika havada kalabiliyor ve yaklaşık 1500 metre yüksekliğe çıkabiliyor. Vatandaşlar cihazı havada gördüğünde ‘ufo’ veya ‘uzay aracı‘ diye polise ihbar ediyor.”

 

Bir önceki yazımız olan TEM'deki feci kazada kahreden ayrıntı Sesli.Org başlıklı makalemizde Chat, Haber ve kameralısohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

 

 

Sesli Sohbet Girişi

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!

Yorum Yap

* Yayınlanmayacaktır.

Site içi Arama

Popüler Konular

 • http://www.sesli.org/seslisayfam.html
  Seslisayfam

  Sesli.Org Seslisayfam Chat Platformuna Hosgeldiniz iyi Eglencelr Dileriz…. Bir önceki yazımız olan seslichat başlıklı makalemizde atv, Camfrog ve Chat hakkında […]

  Yazının devamı

 • http://www.sesli.org/seslichat-2.html
  seslichat

  Seslichat Sesli Sohbet Seslisiteler Seslialemler Hepsi Burada Bir önceki yazımız olan SesLi başlıklı makalemizde atv, Camfrog ve Chat hakkında bilgiler […]

  Yazının devamı

 • http://www.sesli.org/sesli.html
  SesLi

  Kalitenin bir numara Sitesi Sesli.org Bir önceki yazımız olan Sesli Siteler başlıklı makalemizde sesli site, sesli siteler ve Sesli.de hakkında […]

  Yazının devamı

Son Yorumlar

Copyright © 2014 - KlebekPanel Metro Wordpress Teması

Powered by KelebekPanel